Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-BARF Biologische Weide 2,5 kg"

Fit-BARF Bio-Wiese

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Aufstoßen, Erde / Gras fressen, Gesundheit
Ernährungsprofil: Vitamine, BARF, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Vegan, Mineralstoffe / Spurenelemente, Fütterung
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Einzelfuttermittel
Produktform: Kräuter
Tierart: Hunde

Manufacturer information "Fit-BARF"

Fit-BARF optimaliseert de natuurlijke rauwe voermethode met bewezen conceptproducten voor een allround gezonde voeding. Fit-BARF biedt belangrijke voedingsbouwstenen voor deze vorm van voeren, zoals kruiden, fruit, vetzuren en nog veel meer.

De uitgebalanceerde ingrediënten van Fit-BARF producten vormen de basis voor een uitgebalanceerd en functioneel BARF concept! Fit-BARF producten mogen daarom niet ontbreken op het menu bij het voeren van vers of bevroren vlees!

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

ArthroGreen, Classic, Gelenkcreme, Natur, Grün, ArthroGreen, Classic, Gelenkpflege, Kapseln, Grün

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

ArthroGreen Classic 345 g
Größe: 345 g

Aanvullend diervoeder (poeder, capsules) voor honden en kattenVoor de behoeftegerichte voeding van gewrichtsgevoelige honden en katten - speciale verzorging van gewrichten, spieren, pezen met Nieuw-Zeelandse groenlipmossel (niet-ontvet mosselvlees)Samenstelling: Nieuw-Zeelandse groenlipmossel (gevriesdroogd) 30%, druivenpittenmeel, ginkgo blaadjes, duivelsklauwwortel, brandnetelkruid, akkerpaardenstaartkruid, duindoornbessen, spirulinaAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 31,6%, ruw vet 6,2%, ruwe celstof 12,1%, ruwe as 10,8%, calcium 1,46%, fosfor 0,49%, natrium 0,41%Voedingsaanbeveling (poeder): Voeg naar behoefte dagelijks 1 g/10 kg lichaamsgewicht toe aan het voer. 1 halve tl is ca. 1 g.Voedingsaanbeveling (capsules): Voeg naar behoefte dagelijks 4 capsules/10 kg lichaamsgewicht. Capsule vulhoeveelheid: ca. 0,3 g. 

Inhoud: 0.345 Kilogramm (€ 208,55 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 71,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Bio-Wiese, FiT-BARe, Futter, Tierfutter, Meadow grass
Fit-BARF Biologische Weide 350 g
Größe: 350 g

Fit-BARF Bio-Wiese

Inhoud: 0.35 Kilogramm (€ 31,29 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 10,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Bio Fellöl, Haut Vital Öl, Coat & Skin Oil, Naturöl, Tiergesundheit

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

Biologische Vacht & Huid Vitaal Olie 50 ml
Größe: 50 ml

Inhoud: 0.05 Liter (€ 319,00 / 1 Liter)

Normale prijs: € 15,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen