Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-BARF Biologische Weide 700 g"

Fit-BARF Bio-Wiese

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Aufstoßen, Erde / Gras fressen, Gesundheit
Ernährungsprofil: Vitamine, BARF, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Vegan, Mineralstoffe / Spurenelemente, Fütterung
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Einzelfuttermittel
Produktform: Kräuter
Tierart: Hunde

Manufacturer information "Fit-BARF"

Fit-BARF optimaliseert de natuurlijke rauwe voermethode met bewezen conceptproducten voor een allround gezonde voeding. Fit-BARF biedt belangrijke voedingsbouwstenen voor deze vorm van voeren, zoals kruiden, fruit, vetzuren en nog veel meer.

De uitgebalanceerde ingrediënten van Fit-BARF producten vormen de basis voor een uitgebalanceerd en functioneel BARF concept! Fit-BARF producten mogen daarom niet ontbreken op het menu bij het voeren van vers of bevroren vlees!

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Lachsöl, Fischöl, Flasche, 55 ml, Naturprodukt

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Singulares Zalmolie 500 ml
Größe: 500 ml

Singulares Zalmolie 100ml

Inhoud: 0.5 Liter (€ 25,90 / 1 Liter)

Normale prijs: € 12,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Bio-Wiese, FiT-BARe, Futter, Tierfutter, Meadow grass
Fit-BARF Biologische Weide 350 g
Größe: 350 g

Fit-BARF Bio-Wiese

Inhoud: 0.35 Kilogramm (€ 31,29 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 10,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Fut-BARF, MicroMineral, Tiernahrung, Pulver, Naturprodukt

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-BARF MicroMineral 500 g
Größe: 500 g

Fit-BARF MicroMineral

Inhoud: 0.5 Kilogramm (€ 35,90 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 17,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Rinderhörner, Kauartikel, Kausalat, Natural, Hundesnacks

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-Hap Runderhoef (5 st.)

Fit-Hap Runderhoef (5 st.)

Normale prijs: € 5,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.

Entdecke unsere Highlights!

aktionen