Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-BARF Groentevlokken Drievoudig 450 g"

Properties:

Anwendungsbereich: Innere Anwendung
Besondere Bedürfnisse: Gesundheit, Magen
Ernährungsprofil: BARF, Diät & Light, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Getreidefrei, Vegan, Gewichtsprobleme, Gemüse, Obst, Fütterung
Inhaltsstoffe: Karotte, Süßkartoffel, Zucchini
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Flocken
Tierart: Hunde

Manufacturer information "Fit-BARF"

Fit-BARF optimaliseert de natuurlijke rauwe voermethode met bewezen conceptproducten voor een allround gezonde voeding. Fit-BARF biedt belangrijke voedingsbouwstenen voor deze vorm van voeren, zoals kruiden, fruit, vetzuren en nog veel meer.

De uitgebalanceerde ingrediënten van Fit-BARF producten vormen de basis voor een uitgebalanceerd en functioneel BARF concept! Fit-BARF producten mogen daarom niet ontbreken op het menu bij het voeren van vers of bevroren vlees!

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Kräuterig, Kräuter, Pflanze

Gemiddelde waardering van 4.33 van 5 sterren

cdProtect Dog forte+ 150 g
Größe: 150 g

Inhoud: 0.15 Kilogramm (€ 193,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 16,95
Normale prijs: € 28,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Darmgesundheit, Tiergesundheit, Nahrungsergänzung, Hundemedizin, Flasche
DarmActief plus 1 L
Größe: 1 l

DarmActief plus

Varianten van € 11,95
Normale prijs: € 50,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Futter, Tiernahrung, Arthro Green, Junior, Grün
ArthroGreen Junior 330 g
Größe: 330 g

ArthroGreen Junior

Inhoud: 0.33 Kilogramm (€ 154,39 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 50,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Gemüsefutter, Futterschale, Tierfutter, Vielseitiges Futter, 1200 g
Fit-BARF Groentevlokken Drievoudig 1,2 kg
Größe: 1,2 kg

Inhoud: 1.2 Kilogramm (€ 37,46 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 15,95
Normale prijs: € 44,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen