Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit- BARF VerzadigingsMix 700 g"

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Darm, Erde / Gras fressen, Gesundheit, Innere Organe, Magen, Schmatzen, Verdauung
Ernährungsprofil: BARF, Diät & Light, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Gewichtsprobleme, Fütterung
Inhaltsstoffe: Algen, Apfel, Bierhefe, Flohsamen, Karotte, Kürbis, Lein, Malz, Pastinake, Seealgenmehl, Sonnenblume, Torf, Traubenkernmehl, Zucchini
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Pflege & Hygiene
Produktform: Pulver
Tierart: Hunde

Manufacturer information "Fit-BARF"

Fit-BARF optimaliseert de natuurlijke rauwe voermethode met bewezen conceptproducten voor een allround gezonde voeding. Fit-BARF biedt belangrijke voedingsbouwstenen voor deze vorm van voeren, zoals kruiden, fruit, vetzuren en nog veel meer.

De uitgebalanceerde ingrediënten van Fit-BARF producten vormen de basis voor een uitgebalanceerd en functioneel BARF concept! Fit-BARF producten mogen daarom niet ontbreken op het menu bij het voeren van vers of bevroren vlees!
Tab 1 headline "Fit- BARF VerzadigingsMix 700 g"
Fütterungsempfehlung: 10 g SättigungsMix mit 100 ml warmem Wasser ca. 30 Minuten quellen lassen (ergibt einen fertig gequollenen SättigungsMix von ca. 11 g). Ersetzen Sie ein Drittel der täglichen Gesamtfütterungsmenge eines Hundes durch SättigungsMix (fertig gequollen). 1 EL entspricht ca. 8,5 g. Die Angabe der Fütterungsmenge gilt als Empfehlung, da der Futterbedarf je nach Alter, Rasse, Gesundheitszustand und Aktivität unterschiedlich sein kann.
Tab 2 headline "Fit- BARF VerzadigingsMix 700 g"
Zusammensetzung: Leinkuchen, Möhrentrester, Apfeltrester, Flohsamenschalen, Gras-, Kräuter- & Leguminosenpflanzen, Kürbis, Pastinak, Zucchini, Algenkalk, Sonnenblumenkuchen, Malzkeime, Seealgenmehl, Traubenkernmehl, Bierhefe, Bierhefezellwände (MOS), Torf Zusatzstoffe/kg: Technologische Zusatzstoffe: Klinoptilolith sedimentären Ursprungs (1g568) 0,6 g. Die Gesamtmenge an Klinoptilolith sedimentären Ursprungs aus allen Quellen darf den Höchstgehalt von 10000 mg/kg nicht überschreiten. Analytische Bestandteile: Rohprotein 20,5%, Rohfaser 13,2%, Rohfett 3,9%, Rohasche 6,1%

1 van 1 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren


100%

0%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


1 beoordeling

Jürgen R. Verified Buyer

23 mei 2026 07:03

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

5 Sterne

Der Kunde hat nur eine Sternbewertung abgegeben.

Productgalerij overslaan

Customers also bought

Wundex Sprüh, Hautpflege, Wunde, Pflege, Vetpflege
VeaVet WondEx Spray 100 ml
Größe: 100 ml

VeaVet WondEx spray

Inhoud: 0.1 Liter (€ 229,50 / 1 Liter)

Normale prijs: € 22,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Fit-Crock Klassiek Lam Mini 2 kg
Fit-Crock Klassiek Lam Mini 2 kg
Größe: 2 kg

Inhoud: 2 Kilogramm (€ 7,48 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 14,95
Schrijf je in en bespaar tot 10%
Hundemittel, Fit-BARF, SättigungsMix, Repletion Mix, Natur pur

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit- BARF VerzadigingsMix 350 g
Größe: 350 g

Inhoud: 0.35 Kilogramm (€ 51,29 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 17,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Topseller
Futtermittel, Darmaktiv, Probio, Humannahrung, Kombination?

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

DarmActief Hond & Kat 500 ml
Größe: 500 ml

Inhoud: 0.5 Liter (€ 55,90 / 1 Liter)

Varianten van € 10,95
Normale prijs: € 27,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen