Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-Barf Kabeljau Levertraan 100 ml"

Fit-Barf Kabeljauw-levertraan

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Gesundheit, Haut, Immunsystem, Pflege
Ernährungsprofil: Vitamine, BARF, Ohne Zusätze, Glutenfrei, Getreidefrei, Öle & essentielle Fettsäuren, Fütterung
Inhaltsstoffe: Dorschlebertran
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Einzelfuttermittel, Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Einzelöl
Tierart: Hunde, Katzen

Manufacturer information "Fit-BARF"

Fit-BARF optimaliseert de natuurlijke rauwe voermethode met bewezen conceptproducten voor een allround gezonde voeding. Fit-BARF biedt belangrijke voedingsbouwstenen voor deze vorm van voeren, zoals kruiden, fruit, vetzuren en nog veel meer.

De uitgebalanceerde ingrediënten van Fit-BARF producten vormen de basis voor een uitgebalanceerd en functioneel BARF concept! Fit-BARF producten mogen daarom niet ontbreken op het menu bij het voeren van vers of bevroren vlees!
Tab 1 headline "Fit-Barf Kabeljau Levertraan 100 ml"
Fütterungsempfehlung: 1-2 mal wöchentlich. Kleine Hunde, Katzen: 0,5 Tl. Mittelgroße Hunde: 1 Tl. Große Hunde: 1,5 Tl. Bei täglicher Fütterung empfehlen wir einen Zeitraum von 4-6 Wochen.
Tab 2 headline "Fit-Barf Kabeljau Levertraan 100 ml"
Zusammensetzung: 100% Dorschlebertran

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Rinderhörner, Kauartikel, Kausalat, Natural, Hundesnacks

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-Hap Runderhoef (5 st.)

Fit-Hap Runderhoef (5 st.)

Normale prijs: € 5,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Lachsöl, Fischöl, Salmonöl, Hund/Bird?, Naturprodukt?

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Singulares Zalmolie 250 ml
Größe: 250 ml

Singulares Zalmolie 100ml

Inhoud: 0.25 Liter (€ 39,80 / 1 Liter)

Varianten van € 6,45
Normale prijs: € 9,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Bio-FeedingOil, Fit-BARF, Futteröl, Bio, Natur pur
Fit-BARF Biologische Voederolie 500 ml
Größe: 500 ml

Fit-BARF Biologische Voederolie

Inhoud: 0.5 Liter (€ 49,90 / 1 Liter)

Normale prijs: € 24,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
+ Eierschalen
Mineral, Futterergänzung, Mineralpulver, Tiergesundheit, Naturprodukt
Fit-BARF Mineral 600 g
Größe: 600 g

Fit-BARF Mineraal 300g

Inhoud: 0.6 Kilogramm (€ 34,92 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 16,95
Normale prijs: € 20,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen