Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-Crock Active Lam Maxi 10kg"

Fit-Crock Active Lam 2,25kg

Manufacturer information "Fit-Crock"

Het merk Fit-Crock staat voor droogvoer dat wordt geproduceerd met behulp van een zacht koud persproces. Hierdoor blijven de natuurlijke vitaminen behouden. Fit-Crock bevat geen synthetische vitaminen of smaakversterkers om de stofwisseling van het dier niet onnodig te belasten. Uitgebalanceerde natuurlijke ingrediënten zorgen voor een breed aanbod en optimale voeding op een natuurlijke manier.
Tab 1 headline "Fit-Crock Active Lam Maxi 10kg"
Fütterungsempfehlung als Hauptfutter: Gewicht des Hundes Tagesmenge 1 - 5 kg 50 - 100 g 5 - 10 kg 100 - 200 g 10 - 20 kg 200 - 300 g 20 - 35 kg 300 - 400 g 35 - 50 kg 400 - 500 g 50 - 65 kg 500 - 600 g Die Angaben sind lediglich Richtwerte. Frisches Wasser sollte immer zur Verfügung stehen. Kühl und trocken lagern. Vor direkter Sonneneinstrahlung schützen.
Tab 2 headline "Fit-Crock Active Lam Maxi 10kg"
Zusammensetzung: Kartoffeln, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (15% Lamm- & Schafmehl, 7% Blutmehl, 6% Rinderfett), Topinambur, Meeresfischmehl, Karotten, Bierhefe, Leinöl, Traubenkernmehl, Algenkalk, Brennnesselkraut, Birkenblatt, Mariendistelkraut, Löwenzahn, Malzkeime, Seealgenmehl, Rosmarin Analytische Bestandteile und Gehalte: Rohprotein 23%, Rohfett 10,2%, Rohfaser 6,5%, Rohasche 8%, Calcium 1,6%, Phosphor 0,87%

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Purinarm
Hundefutter, Trockennahrung, 10 kg, Natur Pur, Spezial-Brand

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-Crock Speciaal Rund 10 kg
Größe: 10 kg

Fit-Crock Speciaal Rund

Inhoud: 10 Kilogramm (€ 5,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 22,95
Normale prijs: € 49,95
Schrijf je in en bespaar tot 10%
stress, homeopathisch, bio-bachblüten, flasche, tropfen
Bio-Bachbloemen Stress 20ml
Größe: 20 ml

Bio-Bachbloemen Stress

Inhoud: 0.02 Liter (€ 747,50 / 1 Liter)

Normale prijs: € 14,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
feliTATZ Wild Kattenkruid Spray 50 ml
feliTATZ Wild Kattenkruid Spray 50 ml
Größe: 50 ml

Aroma omgevingsspray voor voor kattenAroma spray om het speelinstinct te activeren en stress te verminderenSamenstelling: aqua, Polysorbaat 20, Wild kattenkruidolieToepassingsaanbeveling: Schudden voor gebruik. Spuit 2-3 x per week spaarzaam op speelgoed en/of krabpaal. Niet rechtstreeks op de katten spuiten. 

Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,00 / 1 Liter)

Normale prijs: € 9,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
Fut-BARF, MicroMineral, Tiernahrung, Pulver, Naturprodukt

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-BARF MicroMineral 500 g
Größe: 500 g

Fit-BARF MicroMineral

Inhoud: 0.5 Kilogramm (€ 35,90 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 17,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen