Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-Crock Klassiek Lam Mini 3 kg"

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Blähungen, Durchfall, übersäuerung, Verdauung, Verstopfung
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Ballaststoffe, Freizeit, Hundefutter, Zucht, BARF, Ohne Zusätze, Glutenfrei, Kaltgepresst, Fütterung
Inhaltsstoffe: Algen, Bierhefe, Birke, Brennnesselkraut, Fisch, Karotte, Lein, Löwenzahn, Mais, Malz, Mariendistel, Melasse, Milch, Reis, Rosmarin, Rübe, Seealgenmehl, Soja, Traubenkernmehl
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Alleinfuttermittel, Einzelfuttermittel
Produktform: Pellets
Tierart: Hunde

Manufacturer information "Fit-Crock"

Het merk Fit-Crock staat voor droogvoer dat wordt geproduceerd met behulp van een zacht koud persproces. Hierdoor blijven de natuurlijke vitaminen behouden. Fit-Crock bevat geen synthetische vitaminen of smaakversterkers om de stofwisseling van het dier niet onnodig te belasten. Uitgebalanceerde natuurlijke ingrediënten zorgen voor een breed aanbod en optimale voeding op een natuurlijke manier.
Tab 1 headline "Fit-Crock Klassiek Lam Mini 3 kg"

Fütterungsempfehlung als Hauptfutter:

Gewicht des Hundes Tagesmenge

1 – 5 kg: 50 – 100 g

5 – 10 kg: 100 – 200 g

10 – 20 kg: 200 – 300 g

20 – 35 kg: 300 – 400 g

35 – 50 kg: 400 – 500 g

50 – 65 kg: 500 – 600 g

Die Angaben zu unserem kaltgepressten Hundefutter sind lediglich Richtwerte für eine ausgewogene und bedarfsgerechte Ernährung des Hundes. Sie sollten jedoch den individuellen Bedürfnissen des Hundes angepasst werden, da der Bedarf je nach Rasse, Alter und Größe des Hundes, Bewegungsleistung, Umwelteinflüssen variieren kann. Frisches Wasser sollte immer zur Verfügung stehen.

Kühl und trocken lagern. Vor direkter Sonneneinstrahlung schützen.

Tab 2 headline "Fit-Crock Klassiek Lam Mini 3 kg"

Zusammensetzung: Mais, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (13,5% Lamm- & Schafmehl, 5% Blutmehl, 1,9% Rinderfett), Reis, Maiskeime, Rübenschnitzel, Karotten, Meeresfischmehl, Melasse, Bierhefe, Molkenpulver, Sojaöl, Traubenkernmehl, Leinöl, Algenkalk, Brennnesselkraut, Birkenblätter, Mariendistelkraut, Löwenzahn, Malzkeime, Seealgenmehl, Rosmarin.

Analytische Bestandteile: Rohprotein 19,9%, Rohfett 7,2%, Rohfaser 3,2%, Rohasche 5,5%, Kalzium 1,2%, Phosphor 0,7%.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

+HuminoMin-Komplex
- Bierhefe
+ Moringa
Mikro Mineral, Spezial, Bio-Moringa, Torf, Nahrungsergänzung

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

MicroMineral Speciaal 500 g
Größe: 500 g

MicroMineraal Speciaal 150g -nieuw-

Inhoud: 0.5 Kilogramm (€ 61,90 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 14,95
Normale prijs: € 30,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Arthro Green, Joint supplement, 100% natur, Grüne Flasche, Kapseln
ArthroGreen Junior 140 g
Größe: 140 g

ArthroGreen Junior

Inhoud: 0.14 Kilogramm (€ 185,36 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 25,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Hundefutter, Tierfutter, Moor, Bod?, Naturprodukt
Singulares Veen 150 g
Größe: 150 g

Inhoud: 0.15 Kilogramm (€ 99,67 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 14,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Zahnpasta, Zahnpflege, Gel, Natur, Zahncreme?
dentaVet Gel 25 ml
Größe: 25 ml

Verzorgingsmiddel voor honden en kattenTandpasta en tandverzorging in één productSamenstelling: biologische hennepolie, zeoliet, eierschalenpoeder, grapefruitzaad extract, wierookolie, salieolie, steranijsolie, venkelolie, tijmolie, kruidnagelolieToepassingsaanbeveling: 2 x per week gelijkmatig op de tanden en het tandvlees aanbrengen.Potje: Roeren voor gebruik!Koel en donker bewaren!Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Buiten het bereik van kinderen houden. Voorkom lozing in het milieu. Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwijderingsinstallatie. Bevat (E)-anethol, 5-isopropyl-2-methylbicyclo[3.1.0]hex-2-een, pin-2(3)-een en eugenol. Kan een allergische reactie veroorzaken. 

Normale prijs: € 10,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.

Entdecke unsere Highlights!

aktionen