Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Singulares Bio-Borage olie 50 ml"

Singulares Bio-Borage olie

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Fell, Haut, Hormone, Stoffwechsel
Ernährungsprofil: BARF, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Getreidefrei, Laktosefrei, Vegan, Kaltgepresst, Öle & essentielle Fettsäuren, Fütterung
Inhaltsstoffe: Borretsch
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Einzelfuttermittel
Tierart: Hunde, Katzen

Manufacturer information "Singulares"

Alle individuele supplementen van cdVet zijn samengevat in het merk S1ngulares. De gestandaardiseerde lijn is bijzonder geschikt voor huisdiereigenaren die de dagelijkse voeding van hun huisdier willen afstemmen op hun individuele behoeften. Als aanvulling op het BARF-programma of als aanvulling op een dieet-specifiek voer - S1ngulares biedt de hoogste kwaliteit!
Tab 1 headline "Singulares Bio-Borage olie 50 ml"

Fütterungsempfehlung: kleine Hunde/Katzen 0,5 Tl, mittlere Hunde 1Tl, große Hunde 1,5 Tl.

Tab 2 headline "Singulares Bio-Borage olie 50 ml"

Zusammensetzung: 100% biologisches Borretschöl.

Öko Kontrollstelle DE-ÖKO-001 Nicht EU Landwirtschaft.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

+ Pektin
EquiGreen Maagbescherming NP 4 kg
EquiGreen Maagbescherming NP 4 kg
Größe: 4 kg

Aanvullend diervoeder (poeder) voor paardenZure buffer, slijmvliesbescherming en toxinebinding - voedingsgerelateerde ondersteuning voor de regeneratie van het maagdarmkanaal zonder zoethoutwortelSamenstelling: turf, groene haver, pectine, lijnzaad, salieblaadjes, spirulina, druivenpittenmeelToevoegingsstof/kg: Technologische toevoegingsmiddelen bentoniet (1m558i) 55 g.Het totale bentonietgehalte mag het toegestane maximumgehalte in het volledige diervoeder van 20000 mg/kg volledig diervoeder niet overschrijden.Analytische bestanddelen: ruw eiwit 9,7%, ruwe vet 7,3%, ruwe celstof 13,3%, ruwe as 9,9%, natrium 0,18%Voedingsaanbeveling: Dagelijks ca. 10 g/100 kg lichaamsgewicht aan het voer toevoegen gedurende minstens 6 weken. In geval van verhoogde behoefte kan de aangegeven hoeveelheid voer worden verdubbeld. 1 el is ca. 5 g. Maximumhoeveelheid van EquiGreen Maagbescherming NP: 364 g/kg volledig diervoeder.Gelijktijdig oraal gebruik met macroliden moet worden vermeden.

Inhoud: 4 Kilogramm (€ 52,49 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 83,95
Normale prijs: € 209,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
DarmAktiv, Plus, Ergänzungspräparat, Tiermedizinische Nahrungsergänzung, Darmflora-Unterstützung
DarmActief plus 250 ml
Größe: 250 ml

DarmActief plus

Inhoud: 0.25 Liter (€ 79,80 / 1 Liter)

Varianten van € 11,95
Normale prijs: € 19,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Essen, Würzen, Sirup, Ketchup
Singulares - D3 - levertraan 50ml
Größe: 50 ml

Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,00 / 1 Liter)

Normale prijs: € 7,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
KamalaMix (>20 kg) 25 g
KamalaMix (>20 kg) 25 g
Größe: 25 g

Inhoud: 0.025 Kilogramm (€ 838,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 13,95
Normale prijs: € 20,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen