Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "herbaBarf Complett Poeder 500 g"

Aanvullend diervoeder (poeder) voor honden

Natuurlijke voedingssupplementen met waardevolle secundaire plantstoffen



Samenstelling: kalkwier, gras, kruiden, peulvruchten, lijnzaad, appelpulp, pastinaak (gemalen), aroniapulp, zwarte bessenpulp, eierschalen poeder, turf, zonnebloemzaadschilfers, moutkiemwortels, wortelpulp, biergist, zeewiermeel, druivenpittenmeel, biergist celwanden (MOS), selderijknol (gemalen), moringa (poeder)

Analytische bestanddelen: ruw eiwit 11,0%, ruw vet 6,4%, ruwe celstof 13,2%, ruwe as 24,7%, in HCl onoplosbare as as 2,6%, calcium 8,46, fosfor 0,29%, natrium 0,14%

Voedingsaanbeveling: Voeg dagelijks 5 g/10 kg lichaamsgewicht toe aan het voer. 1 tl is ca. 3 g.
 

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Mineralien, Verdauung, Wachstum
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Freizeit, Vitamine, Zucht, BARF, Mineralstoffe / Spurenelemente, Gemüse, Obst, Fütterung
Inhaltsstoffe: Algen, Apfel, Aronia, Bierhefe, Eierschale, Karotte, Lein, Malz, Moringa, Pastinake, Schwarze Johannisbeere, Seealgenmehl, Sellerie, Sonnenblume, Torf, Traubenkernmehl
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Pulver
Tierart: Hunde

Manufacturer information "herbaBARF"

herbaBARF is de productlijn die cdVet exclusief voor therapeuten en voedingsspecialisten heeft ontwikkeld. herbaBARF omvat een productlijn die eigenaren van gezelschapsdieren in staat stelt BARF-concepten te realiseren die zijn afgestemd op de behoeften van hun hond of kat. Alle producten worden gekenmerkt door hoogwaardige ingrediënten die volledig vrij zijn van synthetische toevoegingen en vulstoffen.
Tab 1 headline "herbaBarf Complett Poeder 500 g"
Fütterungsempfehlung: Täglich 5 g/10 kg Körpergewicht dem Futter beifügen. 1 TL entspricht ca. 3 g.
Tab 2 headline "herbaBarf Complett Poeder 500 g"
Zusammensetzung: Algenkalk, Gras-, Kräuter- und Leguminosenpflanzen, Leinsamen, Apfeltrester (Pulver), Pastinake (gemahlen), Aroniatrester, Schwarzer Johannisbeertrester, Eierschalenpulver, Torf, Sonnenblumenkuchen, Malzkeime, Möhrentrester (Pulver), Bierhefe, Seealgenmehl, Traubenkernmehl, Bierhefezellwände (MOS), Sellerieknolle (gemahlen), Moringa (Pulver) Analytische Bestandteile: Rohprotein 11,0%, Rohfett 6,4%, Rohfaser 13,2%, Rohasche 24,7%, salzsäureunlösliche Asche 2,6%, Kalzium 8,46%, Phosphor 0,29%, Natrium 0,14%

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Futter-Öl, Fütterungsöl, Futteröl, Hunde-/Katzenfutter-Öl, Futter-Zutat
Fit-BARF Voederolie 500 ml
Größe: 500 ml

Fit-Barf Voedings olie 250ml

Inhoud: 0.5 Liter (€ 41,90 / 1 Liter)

Normale prijs: € 20,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
herbaBarf Volledige Olie 250 ml
herbaBarf Volledige Olie 250 ml
Größe: 250 ml

herbaBarf Complett Olie

Inhoud: 0.25 Liter (€ 55,80 / 1 Liter)

Varianten van € 11,95
Normale prijs: € 13,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
Futter-Öl, Futteröl, Futtermittel, Tiernahrung, 100% Natur
Fit-BARF Voederolie 250 ml
Größe: 250 ml

Fit-Barf Voedings olie 250ml

Inhoud: 0.25 Liter (€ 59,80 / 1 Liter)

Varianten van € 8,95
Normale prijs: € 14,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Wilde Kräuter, Lick Stone, Mineralfutter, 3 kg, Naturprodukt

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Liksteen Wilde Kruiden 3 kg (4 st.)
Größe: 3 kg (4 St.)

Mineraal aanvullend diervoeder voor paarden, runderen, alpaca's, kamelen, schapen, geiten en wildZeezout liksteen met bitter en tannineSamenstelling: zeezout, pompoenpitten, walnootbladeren, mannetjesvarenkruid, zomeralsemkruid, paardebloemwortel, daslookkruid, korianderAnalytische bestanddelen: natrium 37,5%, calcium 0,5%, magnesium 0,35%, fosfor 0,3% 

Varianten van € 16,95
Normale prijs: € 67,80
Schrijf je in en bespaar tot 15%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen