Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "herbaVet Enterogin liquid 250 ml"

herbaVet Enterogin liquid

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Darm, Durchfall, Gesundheit, Immunsystem, Stoffwechsel, Verdauung
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Freizeit, Zucht, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Vegan
Inhaltsstoffe: Acerola, Brennnessel, Dextrose, Flüssiges Fermentgetreide, Holunder, Obstessig, Rote Beete, Spitzwegerich
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Flüssig
Tierart: Hunde, Pferde, Alpakas, Esel, Schafe, Ziegen

Manufacturer information "herbaVet"

Het brede assortiment van de herbaVet serie is speciaal samengesteld voor therapeuten en biedt het juiste concept voor elke professionele behandelaar. De herbaVet therapeutenlijn omvat voedingssupplementen, verzorgings- en hygiëneproducten en biedt waardevolle ondersteuning aan de professionele behandelaar. De dierspecifieke behoeften van de cel tot het hart via de gewrichten worden in een breed spectrum gedekt.
Tab 1 headline "herbaVet Enterogin liquid 250 ml"
Fütterungsempfehlung: Täglich direkt ins Maul geben oder dem Futter beifügen. Hunde: 3 ml/10 kg Körpergewicht über einen Zeitraum von 30 Tagen Bei größeren, schwereren Hunden sollte die zu fütternde Menge 15 ml nicht überschreiten. Pferde: 1-2 ml/100 kg Körpergewicht für 20-25 Tage.
Tab 2 headline "herbaVet Enterogin liquid 250 ml"
Zusammensetzung: Obstessig, Dextrose, Holunderbeersaft, Rote Beete Saft, Fermentgetreide (flüssig), Acerolakirschmark, Gingkoblätter, Brennnessel (gemahlen), Spitzwegerichblätter, Artischockenblätter, Anissamen, Thymian, Purpur-Sonnenhutkraut, Johanniskraut Zusatzstoffe/kg: Konservierungsmittel: Milchsäure (1a270)* 2,38 g. Aromastoffe: Edelkastanienextrakt 50,0 g, Ethanol (2b02078) 4,03 g Oregano-Öl 0,24 g. *Die gleichzeitige Verwendung verschiedener organischer Säuren oder ihrer Salze ist kontraindiziert, wenn für eine(s) oder mehrere davon der zulässige Höchstgehalt erreicht oder nahezu erreicht ist. Die Mischung verschiedener Quellen von Milchsäure darf den zulässigen Höchstgehalt von 20000 mg/kg in Alleinfuttermitteln nicht überschreiten. Analytische Bestandteile: Rohprotein 0,3%, Rohfett 0,2%, Rohfaser 0,5%, Rohasche 0,4%, Feuchte 90%, Natrium 0,02%

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

herbaVet Hepargin Liquid 250 ml
herbaVet Hepargin Liquid 250 ml
Größe: 250 ml

herbaVet Hepargin Liquid 50ml

Inhoud: 0.25 Liter (€ 199,80 / 1 Liter)

Varianten van € 16,95
Normale prijs: € 49,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
herbaVet Enterogin probiotic 250 ml
herbaVet Enterogin probiotic 250 ml
Größe: 250 ml

herbaVet Enterogin probiotic

Inhoud: 0.25 Liter (€ 67,80 / 1 Liter)

Varianten van € 10,95
Normale prijs: € 16,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
herbaVet Toxagin 150 g
herbaVet Toxagin 150 g
Größe: 150 g

herbaVet Toxagin

Inhoud: 0.15 Kilogramm (€ 93,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 9,95
Normale prijs: € 13,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
Magen Schutz, Gastric Protection, Fütterungsbedingte Unterstützung, Magen-Darm-Trakte, Naturheilmittel

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

Maagbescherming
Größe: 200 g

Aanvullend diervoeder (poeder) voor honden en kattenZure buffer, slijmvliesbescherming en toxinebinding - voedergerelateerde ondersteuning voor de regeneratie van het maagdarmkanaalSamenstelling: turf, groene haver, pectine, lijnzaad, salieblaadjes, zoethout wortel, spirulina, druivenpittenmeelToevoegingsstof/kg: Technologische toevoegingsmiddelen bentoniet (1m558i) 50 g.Het totale bentonietgehalte mag het toegestane maximumgehalte in het volledige diervoeder van 20000 mg/kg volledig diervoeder niet overschrijden.Analytische bestanddelen: ruw eiwit 9,7%, ruwe vet 7,3%, ruwe celstof 13,3%, ruwe as 9,9%, natrium 0,18%Voedingsaanbeveling: Voeg dagelijks toe aan het voer gedurende minstens 6 weken. Katten: ca. 1 g /5 kg lichaamsgewicht. Honden: ca. 2 g /10 kg lichaamsgewicht. 1 tl is ca. 2 g.Gelijktijdig oraal gebruik met macroliden moet worden vermeden. 

Varianten van € 8,95
Normale prijs: € 20,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen