Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "herbaVet Mineral 500 g"

herba Vet Mineral

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Erde / Gras fressen, Fellwechsel, Gesundheit, Hormone, Innere Organe, Magen, Mineralien, Stoffwechsel, Trächtigkeit
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Freizeit, Zucht, BARF, Vegetarisch, Vegan, Mineralstoffe / Spurenelemente, Fütterung
Inhaltsstoffe: Algen, Bierhefe, Malz, Seealgenmehl, Sonnenblume, Traubenkernmehl
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Pulver
Tierart: Hunde, Katzen, Pferde, Alpakas, Esel, Nagetiere, Schafe, Ziegen

Manufacturer information "herbaVet"

Het brede assortiment van de herbaVet serie is speciaal samengesteld voor therapeuten en biedt het juiste concept voor elke professionele behandelaar. De herbaVet therapeutenlijn omvat voedingssupplementen, verzorgings- en hygiëneproducten en biedt waardevolle ondersteuning aan de professionele behandelaar. De dierspecifieke behoeften van de cel tot het hart via de gewrichten worden in een breed spectrum gedekt.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

herbaVet CBD Öl 50 ml
herbaVet CBD Öl 50 ml
Größe: 50 ml

Inhoud: 0.05 Liter (€ 799,00 / 1 Liter)

Varianten van € 20,95
Normale prijs: € 39,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
herbaVet Toxagin 150 g
herbaVet Toxagin 150 g
Größe: 150 g

herbaVet Toxagin

Inhoud: 0.15 Kilogramm (€ 93,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 9,95
Normale prijs: € 13,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
herbaVet Mineral 150 g
herbaVet Mineral 150 g
Größe: 150 g

herba Vet Mineral

Inhoud: 0.15 Kilogramm (€ 86,33 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 12,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
herbaVet Urogin 30 g
herbaVet Urogin 30 g
Größe: 30 g

Inhoud: 0.03 Kilogramm (€ 865,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 14,95
Normale prijs: € 25,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk

Entdecke unsere Highlights!

aktionen