Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "singulares Kamille bloemen 50 g"

Manufacturer information "Singulares"

Alle individuele supplementen van cdVet zijn samengevat in het merk S1ngulares. De gestandaardiseerde lijn is bijzonder geschikt voor huisdiereigenaren die de dagelijkse voeding van hun huisdier willen afstemmen op hun individuele behoeften. Als aanvulling op het BARF-programma of als aanvulling op een dieet-specifiek voer - S1ngulares biedt de hoogste kwaliteit!
Tab 2 headline "singulares Kamille bloemen 50 g"
Samenstelling: 100% Kamille bloemen, gedroogd Analytische Bestanddelen en Gehalten: ruwe vezel 15,1%

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

PankreasMix, Ergänzungsfuttermittel, Tierernährung, natürliche Gesundheit, Bauchspeicheldrüse, PankreasMix, Ergänzungsfuttermittel, Tiergesundheit, Bauchspeicheldrüse, natürlich
PancreasMix 100 g
Größe: 100 g

Aanvullend diervoeder (poeder) voor honden en kattenNatuurlijke, voedergerelateerde ondersteuning voor de alvleesklier - holistisch & plantaardigSamenstelling: venkelzaad (gemahlen), lijnzaadkoek, olijfblaadjes, artisjokblaadjes, paardenbloemwortel (gemalen), mariadistel kruid, papaja zaden, kurkuma wortels (gemalen), moringablaadjes (gemalen), oreganoAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 19,5%, ruw vet 5,8%, ruwe celstof 16,5%, ruwe as 9,3%Voedingsaanbeveling: Dagelijks 0,4 g/5 kg lichaamsgewicht aan het voer toevoegen gedurende een periode van minstens 6-8 weken. 1 kwart tl komt overeen met ca. 0,4 g / 1 tl = ca. 1,6 g. Om de voederbenutting van vetoplosbare plantaardige stoffen te verbeteren, is het aan te raden om de voederhoeveelheid te combineren met olie. Ook geschikt als kuur 2-3 x per jaar. 

Normale prijs: € 14,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
arthrogreen, junior supplement, knorpel, kapseln, naturprodukt
ArthroGreen Junior 80 g
Größe: 80 g

ArthroGreen Junior

Inhoud: 0.08 Kilogramm (€ 249,38 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 19,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Futteröl, Öl 3-6-9, Tierernährung, Fit-BARF, natürlich

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-BARF Oliel 3-6-9 250 ml
Größe: 250 ml

Fit-BARF Olie 3-6-9

Inhoud: 0.25 Liter (€ 59,80 / 1 Liter)

Varianten van € 12,95
Normale prijs: € 14,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Öl, Tierarztbedarf, Futtermittel, 3-6-9, Fit-Barf

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-BARF Olie 3-6-9 500 ml
Größe: 500 ml

Fit-BARF Olie 3-6-9

Inhoud: 0.5 Liter (€ 45,90 / 1 Liter)

Varianten van € 12,95
Normale prijs: € 22,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen