Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-Hap Cocolinos 2,75 kg"

Aanvullend diervoeder (sticks) voor honden en paarden

Fit-Hap Cocolinos - kleine stokjes, groot plezier



Samenstelling: lijnzaadkoek* 80%, kokosrasps* 20%
*ontolied

Analytische bestanddelen: ruw eiwit 33,6%, ruw vet 9,5%, ruwe celstof 9,0%, ruwe as 5,7%, calcium 0,35%, fosfor 0,94%, natrium 0,17%

Voedingsaanbeveling: Honden: 5-10 g/10 kg lichaamsgewicht/dag. Paarden: 5-100 g/dier/dag.
Koel, droog en donker bewaren!
 
Tab 1 headline "Fit-Hap Cocolinos 2,75 kg"
Fütterungsempfehlung: Hunde: 5-10 g/10 kg Körpergewicht/Tag. Pferde: 50-100 g/Tier/Tag. Kühl, trocken und dunkel lagern.
Tab 2 headline "Fit-Hap Cocolinos 2,75 kg"
Zusammensetzung: Leinkuchen* 80%, Kokosraspeln* 20% *entölt Analytische Bestandteile: Rohprotein 33,6%, Rohfett 9,5%, Rohfaser 9,0%, Rohasche 5,7%, Kalzium 0,35%, Phosphor 0,94%, Natrium 0,17%

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Insektenmittel, Herbal, Natur pur, Grüne Flasche, Köderfrei?

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

insektoVet Herbal 750 g
Größe: 750 g

Inhoud: 0.75 Kilogramm (€ 73,27 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 54,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk
Rinderhörner, Kauartikel, Kausalat, Natural, Hundesnacks

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Fit-Hap Runderhoef (5 st.)

Fit-Hap Runderhoef (5 st.)

Normale prijs: € 5,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Hundefutter, Coat & Skin Vital, Tiergesundheit, Fell & Haut, Tierpflege

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Vacht & Huid Vitaal Hond & Kat 750 g
Größe: 750 g

Vacht en Huid Vitaal Hond

Inhoud: 0.75 Kilogramm (€ 42,60 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 31,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Fit-Hap Geweimineraal-Snack, half XL (160-250 g)
Fit-Hap Geweimineraal-Snack, half XL (160-250 g)
Größe: Gr. XL

Inhoud: 0.2 Stück (Menge) (€ 119,75 / 1 Stück (Menge))

Varianten van € 6,95
Normale prijs: € 23,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Stk

Entdecke unsere Highlights!

aktionen