Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "Fit-Hap Geweimineraal-Snack, half XL (160-250 g)"

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Antistress & Beruhigung, Zahnpflege
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Freizeit, Zucht, BARF, Diät & Light, Vegetarisch, Ohne Zusätze, Glutenfrei, Getreidefrei, Kauvergnögen, Fütterung
Inhaltsstoffe: Geweihabwurfstange
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Einzelfuttermittel, Pflege & Hygiene
Produktform: Fest, Pulver
Tierart: Hunde
Tab 1 headline "Fit-Hap Geweimineraal-Snack, half XL (160-250 g)"
Größenempfehlung: Gewicht des Hundes: XS 25-50 g Hunde bis 6 kg S 50-80 g Hunde bis 12 kg M 80-120 g Hunde bis 25 kg L 120-160 g Hunde bis 35 kg XL 160-250 g Hunde bis 45 kg XXL >250 g Hunde ab 45 kg
Tab 2 headline "Fit-Hap Geweimineraal-Snack, half XL (160-250 g)"

Zusammensetzung: 100% reine Geweihabwurfstange.

Analytische Bestandteile: Rohasche 50,5%, Rohprotein, 35,21%, Feuchtigkeit 12,87%, Rohfaser 0,17%, Fettgehalt 0,15%. Mineralstoffe pro 100 g: Calcium 19,5 g, Phosphor 8 g, Eisen 9,1 mg, Magnesium 426 mg, Natrium 0,5 g, Kalium 0,04 g.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Durchfall-Stopp, Diarrhea Stop, Tierarztprodukt, Kot- und Durchfall, Linderung akuter Beschwerden

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

DiarreeStop 180 g
Größe: 180 g

Dieet aanvullend diervoeder (poeder, capsules) voor honden en kattenVermindering van acute intestinale absorptiestoornissen `bij acute diarree of tijdens de daaropvolgende herstelperiode´ met prebiotische gistDiarreeStop bindt vocht, ondersteunt de natuurlijke, slijmbevattende beschermende barrière van de darm en helpt de door diarree belaste mineralenbalans aan te vullen. Het is rijk aan natuurlijke B-vitamines, sporenelementen en essentiële aminozuren. DiarreeStop zorgt ook voor een natuurlijke binding van gifstoffen in het spijsverteringskanaal.Expert tip: Het kan ook worden gebruikt in combinatie met DarmActief ter ondersteuning van dieetgerelateerde diarree.Samenstelling: dextrose, biergist celwanden (MOS), Dode Zeezout, kweekgraswortel, kaliumchloride, rotsroos. (Koolhydraatbron: dextrose)Toevoegingsmiddelen/kg: Technologische toevoegingsmiddelen: bentoniet (1m558i) 250 g.Het totale bentonietgehalte mag het toegestane maximumgehalte in het volledige diervoeder van 20000 mg/kg volledig diervoeder niet overschrijden.Analytische bestanddelen: ruw eiwit 6,7%, ruw vet 1,3%, ruwe celstof 1,4%, ruwe as 29,2%, in HCl onoplosbare as 20,0%, kalium 0,99%, natrium 2,65%Voedingsaanbeveling (poeder): Dagelijks toevoegen aan het voer gedurende 1-7 dagen. Katten: ca. 1 g/dier. Honden: ca. 1 g/10 kg lichaamsgewicht. Voor een sneller begineffect kan de voedingshoeveelheid in het begin verdubbeld worden. 1 maatlepel komt overeen met ca. 1 g. Maximumhoeveelheid van DiarreeStop: 80 g/kg volledig diervoeder.Voedingsaanbeveling (capsules): Dagelijks toevoegen aan het voer gedurende 1-7 dagen. Katten: 2 capsules/dier. Honden: 2 capsules/10 kg lichaamsgewicht. Voor een sneller begineffect kan de voedingshoeveelheid in het begin verdubbeld worden. Capsule vulhoeveelheid: ca. 0,58 g. Maximumhoeveelheid van DiarreeStop: 80 g/kg volledig diervoeder.Gelijktijdig oraal gebruik met macroliden moet worden vermeden.Aangeraden wordt om vóór gebruik een dierenarts te raadplegen. 

Inhoud: 0.15 Kilogramm (€ 93,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 9,95
Normale prijs: € 13,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Diarrhoe-Stopp, Durchfallmittel, Tierarznei, Tablettenbehälter, Hund

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

DiarreeStop 50 g
Größe: 50 g

Dieet aanvullend diervoeder (poeder, capsules) voor honden en kattenVermindering van acute intestinale absorptiestoornissen `bij acute diarree of tijdens de daaropvolgende herstelperiode´ met prebiotische gistDiarreeStop bindt vocht, ondersteunt de natuurlijke, slijmbevattende beschermende barrière van de darm en helpt de door diarree belaste mineralenbalans aan te vullen. Het is rijk aan natuurlijke B-vitamines, sporenelementen en essentiële aminozuren. DiarreeStop zorgt ook voor een natuurlijke binding van gifstoffen in het spijsverteringskanaal.Expert tip: Het kan ook worden gebruikt in combinatie met DarmActief ter ondersteuning van dieetgerelateerde diarree.Samenstelling: dextrose, biergist celwanden (MOS), Dode Zeezout, kweekgraswortel, kaliumchloride, rotsroos. (Koolhydraatbron: dextrose)Toevoegingsmiddelen/kg: Technologische toevoegingsmiddelen: bentoniet (1m558i) 250 g.Het totale bentonietgehalte mag het toegestane maximumgehalte in het volledige diervoeder van 20000 mg/kg volledig diervoeder niet overschrijden.Analytische bestanddelen: ruw eiwit 6,7%, ruw vet 1,3%, ruwe celstof 1,4%, ruwe as 29,2%, in HCl onoplosbare as 20,0%, kalium 0,99%, natrium 2,65%Voedingsaanbeveling (poeder): Dagelijks toevoegen aan het voer gedurende 1-7 dagen. Katten: ca. 1 g/dier. Honden: ca. 1 g/10 kg lichaamsgewicht. Voor een sneller begineffect kan de voedingshoeveelheid in het begin verdubbeld worden. 1 maatlepel komt overeen met ca. 1 g. Maximumhoeveelheid van DiarreeStop: 80 g/kg volledig diervoeder.Voedingsaanbeveling (capsules): Dagelijks toevoegen aan het voer gedurende 1-7 dagen. Katten: 2 capsules/dier. Honden: 2 capsules/10 kg lichaamsgewicht. Voor een sneller begineffect kan de voedingshoeveelheid in het begin verdubbeld worden. Capsule vulhoeveelheid: ca. 0,58 g. Maximumhoeveelheid van DiarreeStop: 80 g/kg volledig diervoeder.Gelijktijdig oraal gebruik met macroliden moet worden vermeden.Aangeraden wordt om vóór gebruik een dierenarts te raadplegen. 

Inhoud: 0.05 Kilogramm (€ 199,00 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 9,95
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Kokosnuss, Kauartikel, Hundesnack, Naturprodukt, 2,75 kg
Fit-Hap Cocolinos 2,75 kg
Größe: 2,75 kg

Aanvullend diervoeder (sticks) voor honden en paardenFit-Hap Cocolinos - kleine stokjes, groot plezierSamenstelling: lijnzaadkoek* 80%, kokosrasps* 20%*ontoliedAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 33,6%, ruw vet 9,5%, ruwe celstof 9,0%, ruwe as 5,7%, calcium 0,35%, fosfor 0,94%, natrium 0,17%Voedingsaanbeveling: Honden: 5-10 g/10 kg lichaamsgewicht/dag. Paarden: 5-100 g/dier/dag.Koel, droog en donker bewaren! 

Inhoud: 2.75 Kilogramm (€ 11,82 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 16,95
Normale prijs: € 32,50
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
Pfotenbalsam, Stick, Pflege, Vet-Produkt, Katzenpfotenpflege
VeaVet Potenbalsem Stick 13,4 g
Größe: 13,4 g

Verzorgingsproduct voor honden en kattenBescherming en verzorging voor belaste poten 

Inhoud: 0.027 Stück (Menge) (€ 368,52 / 1 Stück (Menge))

Normale prijs: € 9,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen