Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "KamalaMix (>20 kg) 25 g"

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Darm, Gesundheit, Innere Organe, Verdauung, Wörmer-Abwehr
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Freizeit, Zuckerfrei, Zucht, BARF, Ohne Zusätze, Getreidefrei, Laktosefrei
Inhaltsstoffe: Bärlauch, Kamala, Kürbis, Torf, Wacholder, Wurmfarnkraut
Lebensphase: Junior, Adult, Senior
Produktart: Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Pulver
Tierart: Hunde

Manufacturer information "cdVet"

Het bedrijf is opgericht in 1999 en geeft altijd voorrang aan de gezondheid en het welzijn van dieren. Natuurlijke producten zijn bedoeld om het gebruik van medicijnen en giffen (bijvoorbeeld voor de verdediging tegen parasieten) te minimaliseren, ideaal gesproken zelfs helemaal overbodig te maken. Daartoe bieden we natuurlijke producten die de natuurlijke orgaanfuncties en stofwisselingsprocessen ondersteunen en de gezondheid van de dieren in stand houden door met name de toevoer van micronutriënten te optimaliseren. Het gebruik van hoogwaardige ingrediënten en de voorzichtige verwerking van de producten ondersteunen de gezondheid effectief met de kracht van de natuur. Het organisme van de dieren, dat bijzonder zwaar belast wordt door het toenemende gebruik van chemische stoffen en gifstoffen, wordt zo beschermd. De producten van cdVet combineren traditionele, wetenschappelijke, natuurgeneeskundige en biologische kennis in een voeder- en verzorgingsconcept. Als pionier op het gebied van "natuurlijke diergezondheid" heeft cdVet een brede conceptuele basis en biedt het een compleet assortiment producten voor alle diersoorten. Een belangrijk onderdeel van het bedrijfsconcept is altijd een persoonlijk advies en een uitgebreide service voor de klant.
Tab 1 headline "KamalaMix (>20 kg) 25 g"
Fütterungsempfehlung: An 2 aufeinander folgenden Tagen 1 g/10 kg Körpergewicht/Tag dem Futter beifügen. Nach 10-14 Tagen die Fütterung wiederholen. KamalaMix sollte nach Möglichkeit morgens gefüttert und anschließend ein ausgiebiger Spaziergang vorgenommen werden. Die Fütterung sollte alle 3 Monate wiederholt werden. 1 halber TL entspricht ca. 1 g.
Tab 2 headline "KamalaMix (>20 kg) 25 g"
Zusammensetzung: Torf, Kamala 24,8%, Eberrautenkraut, Kürbiskerne, Wacholderbeeren, Bärlauchblätter Zusatzstoffe/kg: Technologische Zusatzstoffe: Kieselgur (E551c) 100 g. Analytische Bestandteile: Rohprotein 7,6%, Rohfett 1,7%, Rohfaser 11,3%, Rohasche 35,5%, salzsäureunlösliche Asche 34,5%

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

+ Eierschalen
Mineral, Futterergänzung, Mineralpulver, Tiergesundheit, Naturprodukt
Fit-BARF Mineral 600 g
Größe: 600 g

Fit-BARF Mineraal 300g

Inhoud: 0.6 Kilogramm (€ 34,92 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 16,95
Normale prijs: € 20,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
+ Obst&Gemüse
+ Moringa
Tierfutter, Fell-Baustein, Katzennahrung, Vitaminen, Naturprodukt
Fit-BARF Safe-Complete 350 g
Größe: 350 g

Aanvullend diervoeder (poeder) voor hondenNatuurlijk aanvullend diervoeder die grotere voe dingstekorten dekkenSamenstelling: kalkwier, gras, kruiden, peulvruchten, lijnzaad, appelpulp, pastinaak (gemalen), aroniapulp, zwarte bessenpulp, eierschalen poeder, turf, zonnebloemzaadschilfers, moutkiemwortels, wortelpulp, biergist, zeewiermeel, druivenpittenmeel, biergist celwanden (MOS), selderijknol (gemalen), moringa (poeder)Analytische bestanddelen: ruw eiwit 11,0%, ruw vet 6,4%, ruwe celstof 13,2%, ruwe as 24,7%, in HCl onoplosbare as as 2,6%, calcium 8,46, fosfor 0,29%, natrium 0,14%Voedingsaanbeveling: Voeg dagelijks 5 g/10 kg lichaamsgewicht toe aan het voer. 1 tl is ca. 3 g. 

Inhoud: 0.35 Kilogramm (€ 48,43 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 16,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Arthro Green, Classic, Gelenkknorpel, Gelenkschmiere, 100% Natur, ArthroGreen, Kapsel, Gelenkschmiere, Tiergesundheit, Classic

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

ArthroGreen Classic 700 g
Größe: 700 g

Aanvullend diervoeder (poeder, capsules) voor honden en kattenVoor de behoeftegerichte voeding van gewrichtsgevoelige honden en katten - speciale verzorging van gewrichten, spieren, pezen met Nieuw-Zeelandse groenlipmossel (niet-ontvet mosselvlees)Samenstelling: Nieuw-Zeelandse groenlipmossel (gevriesdroogd) 30%, druivenpittenmeel, ginkgo blaadjes, duivelsklauwwortel, brandnetelkruid, akkerpaardenstaartkruid, duindoornbessen, spirulinaAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 31,6%, ruw vet 6,2%, ruwe celstof 12,1%, ruwe as 10,8%, calcium 1,46%, fosfor 0,49%, natrium 0,41%Voedingsaanbeveling (poeder): Voeg naar behoefte dagelijks 1 g/10 kg lichaamsgewicht toe aan het voer. 1 halve tl is ca. 1 g.Voedingsaanbeveling (capsules): Voeg naar behoefte dagelijks 4 capsules/10 kg lichaamsgewicht. Capsule vulhoeveelheid: ca. 0,3 g. 

Inhoud: 0.7 Kilogramm (€ 161,36 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 112,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
PankreasMix, Ergänzungsfuttermittel, Tierernährung, natürliche Gesundheit, Bauchspeicheldrüse, PankreasMix, Ergänzungsfuttermittel, Tiergesundheit, Bauchspeicheldrüse, natürlich
PancreasMix 100 g
Größe: 100 g

Aanvullend diervoeder (poeder) voor honden en kattenNatuurlijke, voedergerelateerde ondersteuning voor de alvleesklier - holistisch & plantaardigSamenstelling: venkelzaad (gemahlen), lijnzaadkoek, olijfblaadjes, artisjokblaadjes, paardenbloemwortel (gemalen), mariadistel kruid, papaja zaden, kurkuma wortels (gemalen), moringablaadjes (gemalen), oreganoAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 19,5%, ruw vet 5,8%, ruwe celstof 16,5%, ruwe as 9,3%Voedingsaanbeveling: Dagelijks 0,4 g/5 kg lichaamsgewicht aan het voer toevoegen gedurende een periode van minstens 6-8 weken. 1 kwart tl komt overeen met ca. 0,4 g / 1 tl = ca. 1,6 g. Om de voederbenutting van vetoplosbare plantaardige stoffen te verbeteren, is het aan te raden om de voederhoeveelheid te combineren met olie. Ook geschikt als kuur 2-3 x per jaar. 

Normale prijs: € 14,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen