Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Productinformatie "EquiGreen Toxisan 1 L"

EquiGreen Toxisan

Properties:

Besondere Bedürfnisse: Entgiftung, Fell, Fellveränderung, Gesundheit, Haut, Innere Organe, Leber, Niere, Stoffwechsel
Ernährungsprofil: Aktiv & Sport, Freizeit, Zucht, Vegetarisch, Fütterung
Inhaltsstoffe: Arnika, Birke, Brennnessel, Ringelblume, Stiefmütterchen
Lebensphase: Adult, Senior
Produktart: Ergänzungsfuttermittel
Produktform: Flüssig
Tierart: Pferde, Esel

Manufacturer information "EquiGreen"

De natuurlijke paardengezondheid van cdVet draagt de naam EquiGreen. De lijn omvat alle cdVet-producten in het paardensegment en maakt niet alleen indruk met zijn elegante design. Dit assortiment voedingssupplementen, verzorging en hygiëne is speciaal afgestemd op de behoeften van paarden en biedt ruiters en dieren een breed scala aan producten voor natuurlijke verzorging op alle gebieden.
Tab 1 headline "EquiGreen Toxisan 1 L"

Fütterungsempfehlung: Vor Gebrauch schütteln. Bei Bedarf 2 x täglich 1-2 ml/100 kg Körpergewicht unter das Futter mischen oder direkt ins Maul geben. Bei ganzjährigem Bedarf 1 x täglich 0,5-1 ml/100 kg Körpergewicht.

Tab 2 headline "EquiGreen Toxisan 1 L"

Zusammensetzung: Brennnesselextrakt, Birkenextrakt, Wildes Stiefmütterchenextrakt, Ringelblumenextrakt, Arnikaextrakt.

Zusatzstoffe je L: Konservierungsmittel: Milchsäure E270 47,5 g. Sensorische Zusatzstoffe: Ginkgotinktur 70,9 g, Mariendisteltinktur 23,6 g, Goldrutentinktur 23,6 g.

Analytische Bestandteile und Gehalte: Rohprotein 0,3%, Rohfaser 0,5%, Rohasche 0,4%, Rohfett 0,2%, Feuchte 93%, Natrium 0,02%.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Customers also bought

Mineralfutter, Tiernahrung, Mineralstoffe, Gelbverpackung, 5000 g

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

MicroMineral Hond & Kat 5 kg
Größe: 5 kg

Inhoud: 5 Kilogramm (€ 15,19 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 75,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Topseller
Mineral supplement, Vitamins, Trace elements, Cat nutrition, Animal health

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

MicroMineral Hond & Kat 500 g
Größe: 500 g

Inhoud: 0.5 Kilogramm (€ 35,90 / 1 Kilogramm)

Normale prijs: € 17,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
Bio-Borretschöl, Boragoöl, Öl, Naturprodukt, Tiergesundheit
Singulares Bio-Borage olie 50 ml
Größe: 50 ml

Singulares Bio-Borage olie

Inhoud: 0.05 Liter (€ 279,00 / 1 Liter)

Normale prijs: € 13,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%
KamalaMix (>20 kg) 25 g
KamalaMix (>20 kg) 25 g
Größe: 25 g

Inhoud: 0.025 Kilogramm (€ 838,00 / 1 Kilogramm)

Varianten van € 13,95
Normale prijs: € 20,95
Schrijf je in en bespaar tot 5%

Entdecke unsere Highlights!

aktionen